Bella Modranská perla - BELLA je naša vnučka. Narodila sa v Modre u pani Zdenky Bukovskej a my sme sa s jej láskavým dovolením stali Bellinými spolumajiteľmi. Potom ako Cindy prišla o možnosť mať šteniatka je Bella našou nádejou
v pokračovaní línie po Canuške.

Bella sa narodila 26.1.2005 a v jej rodokmeni nájdete mnohé zaujímavé mená. Dúfame, že koncom roka 2005 Bella úspešne vstúpi do výstavných kruhov.

Bellin nástup do výstavných kruhov bol naozaj impozantný. Na špeciálnej výstave 2005 v Bratislave získala ocenenie veľmi nádejná 1, Najkrajšia sučka dorastu a aj najlepší z dorastu! Vo výstavnej sezóne 2005 sa Bella zúčastnila ešte na MVP Nitra, kde
v triede mladých skončila s ocenením výborná 3
v konkurencii šiestich mladých sučiek.

Bella sa vyznačuje veľmi príjemnou a komunikatívnou, skrátka pravou cavalierskou povahou. Je úplne bezproblémová a výstavy si užíva v tom najlepšom slova zmysle. Okrem toho má výborný pigment, nádherné veľké okrúhle, tmavé oči. Už dospela a dňa 24.11.2008 sa z nej stala mamina. Narodil sa jej blenheim psíček vo vrhu F - Fantom Lemna Minor. Vo výstavnej sezóne 2006 sa Bella môže pochváliť úspešnou prezentáciou na Klubovej výstave SCKCHSk, kde od pani Diane Fry (chovateľská stanica Amantra z UK) získala v konkurencii 8 mladých sučiek ocenenie výborný 3. Na klubovej výstave Cavalier King Charles Spaniel klubu Čech, Moravy a Slezska získala od pani Erny Briss-Nordin zo Švédska (CHS Cavamirs) v konkurencii 6 mladých sučiek ocenenie výborný 3.

 

Bella Modranská perla na medzinárodnej výstave psov v Nitre 3.6.2007 získala posledný CAC potrebný na udelenie titulu Šampión krásy Slovenska!

 

Rodokmeň:
Ch. Versace Biely démon Ch. Milkeyn Monarch at Lymrey Ch. Lymrey Royal Scandal at Ricksbury
Waterlilly of Milkeyn
Immenhof´s Roxette Bill Panta Rhei v.' t Heeske
Cambridge Stars and Stripes
Black Beauty Lemna Minor Ich. Ch. Aneridee Crest Creation Ich. Ch. Fontelania Crest
Ch. Fontelania Touch of Class
Ch. Florance Moravské lázně Ich. Ch. Immenhof´s Movie Star
Cinderella Moravské lázně
otec: Versace Biely démon mama: Black Beauty Lemna Minor


Bella - júl 2006


Na Donovaloch


Vo Vlkolínci