Candy - Florance Moravské lázně od manželov Dostálkových. Narodila sa 9.11.1995 v Luhačoviciach. V jej povahe a výzore sa spájajú všetky najlepšie vlastnosti výborných predkov. Je našou "foundation bitch" a veľkou láskou všetkých členov domácnosti. Nádherné, nežné, veľké tmavé oči žiaria v jej tvári ako iskričky a svojim výrazom dokážu povedať všetko. 
Sú plné lásky k človeku, ale s najväčšou nehou sa na nás pozerá keď jeme, pretože Canuškinou obrovskou láskou okrem páničkov je jedlo v akejkoľvek forme s výnimkou čokolády. Čokoláda je jediná vec na svete, ktorú dobrovoľne nezoberie do svojej maškrtnej papuľky.

od mala pomáham pripísaní na počítači

Obdivujte ma! Candy miluje výstavy a vo výstavnom kruhu je skutočná hviezda, ktorá sa s radosťou necháva obdivovať. Titul šampióna krásy SR získala v roku 1998. Okrem toho získala ešte nasledovné tituly:

2x CAJC
4x CAC
5x res. CAC
res. CACIB
Klubový víťaz '98
BOB na Klubovej výstave 1998
Klubový šampión SR
Najlepší veterán KV 2005
Veterán šampión SR

Avšak jej najdôležitejší titul je šampiónka našich sŕdc

Aj ja také ľúbim... Ja chodím aj na putovanie po horách

Je matkou ôsmich šteniatok z troch vrhov. 

Vrh "A" sa narodil v novembri v roku 1998. Otcom šteniatok bol Chris (Ich. Ch. Aneridee Christmas Star) a z tohto spojenia sa narodili dvaja blenheim chlapci - Alberto a Archie. 

Vrh "B" sa narodil v novembri v roku 1999. Otcom šteniatok bol Robin (Ch. Aneridee Crest Creation) a tentokrát sa nám narodili traja trikolori. Dvaja chlapci Britanic a Brunteles a konečne aj jedna slečna Black Beauty.

Vrh "C" sa narodil v októbri roku 2000. Otcom šteniatok bol tentokrát Deny (Ch. Milkeyn Monarch at Lymrey - syn veľmi významného a úspešného anglického plemenníka Ch. Lymrey Royal Scandal at Ricksbury). Z tohto spojenia pochádza jeden psík blenheim Craig a dve blenheim slečny Cinderella a Crazy.


Ich. Ch. Immenhof's Movie Star Ich. Immenhof's Donovan Ich. Royal Companion Cuddly Dudley
Maggie May of Eastcourt
Judyland Bit of Blarney Ronnoc Bold Realm from Judyland
Lavender Judyland
Cinderella Moravské lázně Ich. Fontelania Crest Fontelania Queen's Escort
Fontelania Hello Dolly
Ch. Betty z Jiříkova Andy Čenk
Ch. Hetty z Jiříkova

ja tú myš ulovím...!