16. mája sme boli aj na Spring Danube - medzinárodnej výstave psov v bratislavskej Inchebe.

Cindulka ziskom V1 v triede veteránov sa môže pochváliť ďalším titulom do svojej zbierky - Veteránšampión Slovenska. Viac nájdete vo výstavách.


16. mája oslávil svoje prvé narodeniny aj Niki a vyšlo nám to tak, že pri tom bola aj jeho mamina Ebi :)


Aj naša Eimuška rastie do krásy. Prišla nám krásna fotka zo Zlína. Ďakujeme Martinka za výbornu starostlivosť o naše dievčatá - Eimy a Dorotku!


Prišli nám fotografie našej čiernej princeznej Lotty (Hermione Lemna Minor) zo vzdialených Helsínk. Ďakujeme Irene (Aneridee) tisíckrát za milé fotografie a Helene s rodinou za starostlivosť a lásku, ktorou zahŕňajú Lotty.


Je to neuveriteľné, ale 29.4. oslávil Ronko svoje prvé narodeniny! Všetko najlepšie a veľa šťastných rokov spolu s nami!


Chlapci vyrástli a tak to vyzerá, že zase trošku "pobeháme" po výstavách, aj keď to už zďaleka nebude také ako v minulosti :)

10. apríla sa konala naša Klubová výstava. Výsledky našich "chovancov" nájdete vo výstavách (kompletné sú na klubovej stránke - www.cavalier.sk) a fotografie tu.


25. marca sme boli navštíviť rodinu nášho Benyho (Honey Beny Lemna Minor). Našli sme ho v dobrej starostlivosti a vynikajúcej kondícii, za čo úprimne ďakujeme rodine Štrpkovcov a prajeme im veľa radosti so štvornohým kamarátom.


Výstavná sezóna 2010 na Slovensku bola zahájená 23.1. MVP Trenčín. Tentokrát som si ju užila vo vnútri kruhu a okrem základného posudzovania (CKCHS, KCHS, papillon, phalén, grifoni, tibetský španiel) som vyberala Najkrajšie šteňa prvého výstavného dňa. Nástupom sibírskeho husky do finálového kruhu bolo pre mňa všetko úplne jasné J


Lúky neďaleko našej záhrady sú úžasné aj v zime a nádherne sa dá na nich naháňať. Pár fotografií z našich prechádzok nájdete tu.


Na prelome rokov sme dostali nové fotky Mony (Harmony Lemna Minor) z Plzne. Ďakujeme majiteľke za láskavú starostlivosť a pozornosť, ktorú jej venuje.

Rony sa už zmieril s jej spoločnosťou a sú z nich kamaráti.Niki nám rastie do krásy - máme 6 mesiacov J


Pár skupinových fotografii nájdete v Galérii - tu.


24. novembra sa konala ďalšia narodeninová párty. Tominko oslavoval svoje prvé narodeniny a my sme boli pri tom :)

 


9.novembra 2009 naša "babča" oslávila svoje 14-te narodeniny. Happy birthday Candy a ešte veľa takýchto krásnych chvíľ!