Jedno júnové predpoludnie sme strávili v Ledniciach. Viac fotografií z tohto nádherného dňa nájdete tu.
V júli sme strávili pár krásnych dní v Blatnici a putovaním na východnom Slovensku, samozrejme spolu s našimi chlpáčmi. Viac fotografií nájdete tu.
13. augusta večer ku nám prišla veľmi milá návšteva - Martinka so svojim novým šteniatkom. Je to trikolorna sučka a celým menom sa volá Apple Miss Moneypenny. Jej otcom je Ch. Grandwille Rubínový květ a maminou Greiss z Města Zlína a jej dedom z maminej strany je náš Archie, takže Apple mala možnosť stretnúť sa so svojou prababkou - našou Canuškou. Viac fotografií nájdete tu.
26. augusta sa v Kutnej Hore konala Klubová výstava Klubu chovatelů Kavalír King Charles španělů Čech, Moravy a Slezska, na ktorej sme samozrejme nemohli chýbať. Naša svorka tam mala zastúpenie v podobe troch dievčat: Ebi, Feeby a Bella. Ako dopadli si môžete pozrieť vo výstavách. Tu nájdete niekoľko fotografií z výstavy a z prechádzky po ruinách hradu Sion - hradu Jána Roháče z Dubé.
Kúzelné, tajomné, romantické - to je len pár prívlastkov, ktoré mi napadnú pri mene Haluzice. Táto ojedinelá historická pamiatka sa nachádza pri Novom Meste nad Váhom a je to jedno z našich najobľúbenejších miest na Slovensku. Boli sme tam aj s našimi cavaliermi. Viac fotografií nájdete tu.
Nádherné dni babieho leta si tento september skutočne môžeme užiť. Jedno piatkove popoludnie sme strávili na Kolibe. Feeby a Dance náruživo aportovali... Viac fotografií tu.
V sobotu, 23.9. sme sa stretli v areáli Rusoveckého kaštieľa. Bolo to veľmi fajn - presvedčte sa tu...
A nastal deň D! Teda 7.10.2006, deň kedy sa konala Špeciálna výstava Slovenského Cavalier a King Charles Spaniel klubu. Posudzovala pani Karin Bernardis z Rakúska. Naši hafani boli celkom úspešní, viac vo Výstavách. Zopár fotografií nájdete tu.
Výstava je za nami a deň strávený v Kultúrnom dome bolo treba našim chlpáčom vynahradiť. V nedeľu sa poriadne vyšantili v Rusovciach. Pár akčných fotografií nájdete tu.
Pár pekných fotografií z Rusoveckého parku nájdete tu.
Pár fotografií Dorotky od prvých dní, až po čas, kedy odchádzala do nového domova, nájdete tu.
zopár fotografií z našej záhrady nájdete tu.
fotografie zo Špeciálnej výstavy nájdete tu.
fotografie z návštevy Dorotky a Eimynky v polovici januára nájdete tu.
pár fotografií z úžasných dní na záhrade s našimi drobčekmi nájdete tu.