Cinderella Lemna Minor - CINDY sa u nás narodila 9. októbra 2000 ako druhé z troch šteniatok našej Canuške (Ch. Florance Moravské lázně) a Denymu (Ch. Milkeyn Monarch at Lymrey). Už od narodenia sa vyznačuje veľmi výraznou gaštanouvou farbou a úplne symetrickým spotom. Princezná, o ktorej sa rozhodlo už druhý deň po narodení, že zostane doma. Čas ukázal, že to bolo to najsprávnejšie  rozhodnutie, aké sme mohli spraviť. Cindulka je naše slniečko, miláčik, skrátka jedna z našich štyroch lások. Jej prítomnosť zmenila aj Canušku, ktorá sa o ňu s materinskou láskou stará ešte aj teraz, hoci je už Cindy veľkáčka... Náš dôležitý vodca svorky - Robin, jej toleroval veci, ktoré by iným členom svorky nikdy neprešli. Je to skrátka miláčik všetkých - ľudí aj psov.


3 generácie: 
babička, mama a Cindulka

Cindy začala svoju výstavnú kariéru na Klubovej výstave 2001 v triede dorastu u pani Molly Coaker z Veľkej Británie. Zo šiestich sučiek sa umiestnila ako veľmi nádejná 2., čo bol veľmi úspešný štart.

Vo veku 9,5 roka sa môže pochváliť nasledovnými titulmi:
šampiónka SR a Chorvátska, Grandšampión Slovenska, Medzinárodný šampión krásy, Veterán šampión SR, 2x CAJC, Najkrajšia ml. sučka ŠV 2001, Víťaz Slovenska mladých 2001, Víťaz Slovenska 2003, Víťaz Slovenska 2004, 22x CAC, 5x res. CAC, 1x CACA, 9x CACIB, 4x res. CACIB, 3x BOB, 3. najkrajší pes IX. skupiny FCI, Najkrajšia suka cavalier Nitracanis 2002, Klubový šampión SCKCHSK, Top cavalierka 2002 a 2003

Zo všetkého najdôležitejší titul je však ten domáci - šampiónka našich sŕdc a asi preto, že ju mám doma od narodenia, je to môj najväčší miláčik a maznáčik. Niektorí členovia našej rodiny jej hovoria aj prísavník. Niečo na tom bude. Je to taký malý chvost, ktorý je najspokojnejší, keď môže ísť všade so mnou.


Ch. Milkeyn Monarch at Lymrey Ch. Lymrey Royal Scandal at Ricksbury Ch. Emsmere Royalist
Ch. Lymrey Top of the Pops
Water Lilly of Milkeyn Ch. Moonglow Venturer
Milkeyn Cleopatra
Ch. Florance Moravské lázně Ich. Ch. Immenhof's Movie Star Ich. Immenhof's Donovan
Judyland Bit of Blarney
Cinderella Moravské lázně Ich. Ch. Fontelania Crest
Ch. Betty z Jiříkova

otec - Ch. Milkeyn Monarch at Lymrey "Denny"

mama - Ch. Florance Moravské lázně "Candy"

 
Cindy na prechádzke v Rusovciach- apríl 2004